Menü
Alışveriş Sepeti
150 TL ve Üzeri Tüm  Alışverişlerde KARGO BEDAVA

Dozaj Pompaları

Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri
Yeni Fiyat Sor
Aktif karbon filtrasyon sistemleri; suda istenmeyen klor, renk, tat, koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılmaktadır.HydroFilter-C Otomatik Filtreler aktif karbonun adsorpsiyon özelliği ile, sudaki molekül ve iyonları mineral gözenekleri vasıtası ile iç yüzeyle..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Endüstriyel Atık Su Arıtma Sistemleri
Yeni Fiyat Sor
Endüstriyel Atık Su Arıtma Sistemleri Suların biyolojik yöntemle arıtılması amacıyla 50 - 600 kişiye göre tasarlanmış kompakt bir arıtma tesisidir. Belirli nüfuslara göre standart hale getirilmiş havalandırma, çöktürme, çamur stabilizasyon havuzu ile işletme kabininden oluşmaktadır.Atıksular, tesisi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Kum Filtrasyon Sistemleri Kum Filtrasyon Sistemleri
Yeni Fiyat Sor
Filtrasyon sistemleri, Kum filtreleri ile suyun içindeki çözünmeyen, çeşitli büyüklüklerdeki partikülleri, askıda katı maddeleri gidermek amacıyla kullanılmaktadır.HydroFilter-F Otomatik Kum Filtreleri, içinde bulunan medya yardımı ile suda bulanıklığa sebep olan farklı boyutta ve yoğunluktaki parti..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Ultraviole Dezenfeksiyon Sistemleri Ultraviole Dezenfeksiyon Sistemleri
Yeni Fiyat Sor
Ultraviyole sistemleri (UV), dezenfeksiyon amacı ile kullanılan sistemlerdir. Hydrolight Ultraviyole Sistemleri ile dezenfeksiyon, suya herhangi bir kimyasal veya oksidant ilave edilmeksizin mikroorganizmaların etkisiz hale getirilmesini sağlar.Cam bir kılıfın içerisine yerleştirilmiş düşük basınçlı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)